Imprezy sportowe w Elektryczniaku

sp

W najbliższym czasie w Naszej szkole odbędą się dwie imprezy sportowe. 6 grudnia w piątek o godzinie 11.00 rozpocznie się XX Turniej Mikołajkowy Klas Pierwszych w Siatkówkę. Poprzedzony on został eliminacjami, które trwają przez cały listopad. Osiem klas pierwszych rywalizuje o cztery miejsca premiowane startem w tym turnieju. Jest to jubileuszowa, dwudziesta już edycja tych rozgrywek w Naszej szkole, którą zainicjował Bogusław Rączka w 1994 roku. Biorą w niej udział wszystkie klasy pierwsze. Turniej cieszy się ogromną popularnością wśród uczniów. Na przestrzeni 20 lat najwięcej zwycięstw zanotowali uczniowie klas informatycznych. Jak będzie w tym roku – przekonamy się 6 grudnia.

Natomiast 11 grudnia w środę reprezentacja koszykarzy Elektryczniaka rozegraturniej eliminacyjny o mistrzostwo Opola szkół ponadgimnazjalnych. Jej przeciwnikami będą reprezentacje ZS Budowlanych, ZS Mechanicznych i PLO nr V. Turniej rozpocznie się o godzinie 9.00. Mamy nadzieję, iż drużyna prowadzona przez Krzysztofa Kamieniaka przysporzy nam wiele radości, emocji i oczywiście awansuje do dalszej fazy Mistrzostw. Zapraszamy do kibicowania.

siatkowka-plakat 2

koszykowka-plakat 1