Losy Absolwentów

Drodzy Absolwenci,

ukończyliście naukę w Zespole Szkół Elektrycznych – placówce, którą z pewnością będziecie pamiętali przez długie lata. Naszą szkołę od 1946r ukończyło już ponad 22 tysięcy absolwentów, od wielu lat zajmujemy czołowe miejsce w rankingu szkół ponadgimnazjalnych zarówno w województwie opolskim jak i kraju. Ten wspaniały sukces osiągnęliśmy głównie dzięki wspaniałym uczniom i ich pracy, ale też dzięki wysiłkowi wielu nauczycieli, pracowników szkoły, wsparciu rodziców, kolegów oraz wielu innych osób.

Chcąc doskonalić działalność naszej znakomitej Szkoły i tworzyć warunki oraz klimat dla młodszych kolegów, prosimy o wypełnienie ankiety badającej losy absolwentów. Ankieta jest anonimowa, a za jej wypełnienie z góry dziękujemy.