PRACA - Technik serwisu urządzeń gastronomicznych

azgastro

Oferta Pracy Technik Serwisu Urządzeń Gastronomicznych

Miejsce pracy: Opole

A-Z Gastro jest firmą o długiej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku.

Nasza firma pracuje w dynamicznej i rozwojowej branży charakteryzującej się dużym postępem technicznym i ciągłym wdrażaniem nowych rozwiązań. Profesjonalny sprzęt gastronomiczny jest nieodłącznym elementem każdej profesjonalnej kuchni w hotelu, restauracji jak i we wszelkiego typu innych obiektach zajmujących się żywieniem zbiorowym. 

Wzrastający postęp techniczny wymusza ciągłe kształcenie i zdobywanie wiedzy w obszarze stosowanych technik. Naszym pracownikom zapewniamy ciągły tryb atrakcyjnych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, bardzo dobre warunki płacowe,  pełne profesjonalne wyposażenie niezbędne w pracy a także środki transportu, oraz wysoko wyspecjalizowane narzędzia.

Nasz serwis zapewnia pełne wsparcie techniczne na etapie projektowania, montażu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego świadczonego w siedzibie klienta oraz w pełni wyposażonym warsztacie serwisowym.

W związku ze stałym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

Technik Serwisu Urządzeń Gastronomicznych

Zadania:

 • Realizacja przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń gastronomicznych
 • Instalacja nowych urządzeń
 • Naprawa i diagnostyka awarii

 Oferujemy:

 • Ciekawą pracę w firmie będącej autoryzowanym dealerem o ugruntowanej pozycji na rynku
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Pakiet socjalny oraz opiekę medyczną
 • Pakiet szkoleń
 • Niezbędne w wykonywaniu pracy narzędzia oraz środki transportu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 797 189 470

PRACA - Teleinformatyk, Elektronik, Mechatronik, Elektryk

genius

Oferta pracy w charakterze:

 • instalatora systemów teleinformatycznych, alarmowych, cctv
 • serwisanta urządzeń fiskalnych
 • informatyka

Szczegóły:

PRACA - Magazynier

Firma Hart Sp. z o.o. - jeden z największych w Polsce dystrybutorów samochodowych oraz motocyklowych części zamiennych i akcesoriów aktualnie poszukuje do naszej centrali w Opolu kandydatów na stanowiska:

MAGAZYNIER 

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

 • Przyjmowanie i wydawanie towarów
 • Kompletacja zamówień
 • Kontrola stanów magazynowych
 • Praca w oparciu o system kodów kreskowych z wykorzystaniem czytnika

Oczekujemy:

 • Uczciwości, dokładności, zaangażowania
 • Umiejętności pracy w zespole
 • Dyspozycyjności (praca w systemie 3 zmianowym)
 • Mile widziane: uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych unoszonych wraz z ładunkiem (I WJO)

Oferujemy:

 • Pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Wynagrodzenie + premie uznaniowe
 • Bogaty pakiet benefitów w tym dostęp do Programu Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
 • Bufet firmowy oraz zniżki na zakup towarów z naszej oferty
 • Program poleceń dla pracowników

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem MAGAZYN OPOLE lub poprzez kontakt pod numerem +48 603 880 562

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie następującej zgody w dokumentach aplikacyjnych:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HART Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000)”.
"Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prowadzonych przez HART Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu na to samo stanowisko albo pokrewne, prowadzonych w okresie najbliższych 12 miesięcy kalendarzowych."
Informujemy, że zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Danych Osobowych Hart Sp. z o.o.:
Administratorem Twoich danych jest Hart Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, ul. Morcinka 43, 45-531 Opole, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 170 - pokaż numer telefonu - 2, NIP: 754 - pokaż numer telefonu - 2. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami na podane dane.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy z dnia 26 czerwca 1974 r lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla celów związanych z rekrutacją na wolne stanowiska w Hart Sp. z o.o., w zakresie zgód jakie wyraziłeś i nie będą udostępniane podmiotom trzecim, z wyłączeniem sytuacji kiedy dane osobowe mają być przekazane na pisemny wniosek właściciela danych.
W oparciu o Twoje dane Administrator danych nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania. Jedyne profilowanie nie będące automatycznym, odbywa się w przypadku wyboru kandydata na etapie rekrutacji. Polega na porównaniu danych aplikanta do kryteriów stawianych przez Pracodawcę na wakowanym stanowisku.
Administrator danych nie zamierza przekazywać Państwa danych innym odbiorcom, ani do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
Mają Państwo prawo do żądania od Hart Sp. z o.o. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania a także możemy je na Państwa żądanie przenieść do innego administratora danych. Usunięcie lub ograniczenie przetwarzania może zostać zastosowane o ile nie występuje obowiązek prawny ich przetwarzania, np. obowiązek wynikający z przepisów Kodeksu pracy.
Aplikacje, które zostaną odrzucone w procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie z terminami i sposobami określonymi w Polityce Bezpieczeństwa Informacji.
W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przez Administratora danych przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.