Puchar Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych

19 marca po raz czwarty siatkarze Elektryczniaka rywalizowali w Turnieju Integracyjnym o Puchar Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych. Nasza drużyna wywalczyła 2 miejsce w gronie 5 zespołów, które rywalizowały w hali sportowej przy ul. Torowej. W pierwszych trzech meczach pokonaliśmy po 2-0 drużyny PLO nr I i PLO nr V oraz 2-1 pracowników ZPO. W finałowym meczu z ZSZ im. Staszica walczyliśmy również dzielnie lecz tym razem musieliśmy uznać wyższość drużyny przeciwnej, co zostało uznane za niespodziankę, gdyż dotąd wygrywaliśmy trzy poprzednie edycje tego turnieju. Należy jednak dodać, iż w tym roku poziom zawodów był wysoki, a mecze bardzo zacięte. Za zajęcie drugiego miejsca zawodnicy Elektryczniaka otrzymali srebrne medale i nagrody rzeczowe.

Pragniemy podziękować organizatorom tych zawodów za mile spędzony czas, gdyż rywalizacja nauczycieli wspólnie z uczniami i studentami w takiej formie to głównie zabawa i rekreacja. Dlatego liczymy na zaproszenie na kolejny turniej w przyszłym roku.

Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Szymon Zamszyn (przyjmujący i kapitan zespołu), Mateusz Czaiński (przyjmujący), Piotr Bienia (atakujący), Fabian Heczko (środkowy), Łukasz Gajda (środkowy), Adrian Baran (libero), Patrick Galowy (atakujący), Mateusz Ogórek (przyjmujący) oraz nauczyciele: Waldemar Dobrowolski (przyjmujący) i Bogusław Rączka (rozgrywający).

Relacja video i więcej zdjęć z turnieju na stronie: itvsport.pl