Siatkarze Elektryczniaka z brązem

Wielkich emocji dostarczyli nam w ostatnim czasie uczniowie Naszej szkoły reprezentujący ją w Mistrzostwach Opola szkół ponadgimnazjalnych w siatkówce. Dwa turnieje eliminacyjne mogliśmy obserwować w naszej szkole.

Pierwsze zawody wygrali nasi siatkarze pokonując drużyny  Mechaniczniaka, PLO nr V i Budowlanki po 2-0. W turnieju ćwierćfinałowym pokonaliśmy zespoły z Ekonomika i ZSZ Staszica po 2-0, ulegając jedynie PLO nr II 1-2. W turnieju finałowym, który odbył się 23 stycznia w PLO nr VI po zaciętym meczu półfinałowym musieliśmy uznać wyższość drużyny gospodarzy ulegając znowu w tiebreaku 1-2. W meczu o 3 miejsce siatkarze Elektryczniaka pewnie wygrali z PLO nr I 2-0.

Słowa uznania należą się zwłaszcza uczniom z pierwszych klas, którzy udanie zadebiutowali w reprezentacji szkoły. Elektryczniak reprezentowali: Szymon Zamszyn (3a – kapitan), Łukasz Gajda (2a), Piotr Bienia (3b), Adrian Baran (3a), Mateusz Czaiński (4e), Przemysław Sikora (4c), Michał Wawryków (4d), Mateusz Wocka (3d), Michał Nachtygal (1c), Patrick Galowy (1b), Mateusz Ogórek   (1d), Tomasz Harasimiuk (1b), Przemysław Kłopotowski (1f).

W tym roku szkolnym czekają nas jeszcze Mistrzostwa Opola w siatkówce plażowej, które odbędą się w czerwcu. Na tych zawodach będziemy bronić tytułu Mistrza Opola, który wywalczyliśmy w ubiegłym roku.