TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH

2 grudnia w hali sportowej naszej szkoły odbył się turniej siatkówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych. Wzięły w nim udział reprezentacje Liceum nr II, Liceum nr VI i ZS Elektrycznych. Są to trzej aktualni medaliści ubiegłorocznych mistrzostw Opola. Turniej o Puchar Dyrektora Naszej szkoły to pierwsze zawody siatkówki w tym roku, a więc okazja do sprawdzenia swych aktualnych umiejętności przed zbliżającymi się za półtora miesiąca mistrzostwami miasta w tej dyscyplinie.

W naszej reprezentacji pojawiło się kilku nowych zawodników z pierwszych klas, którzy miejmy nadzieję godnie zastąpią uczniów, którzy w ubiegłym roku zakończyli edukację w naszej szkole i byli reprezentantami Elektryczniaka w siatkówce. Turniej wygrała drużyna PLO nr II przed PLO nr VI i nasza szkołą. Okazały Puchar Dyrektora wręczyła Pani Barbara Górnik. Mając na uwadze towarzyski charakter zawodów cele zostały osiągnięte – czterech uczniów pierwszych klas pokazało, że będą niedługo godnymi następcami Pawła Pietraszko, naszego najlepszego siatkarza ostatnich lat. Wyniki zawodów: PLO nr VI – ZSEl 2-1 PLO nr II – PLO nr VI 2-0 PLO nr II – ZSEl 2-1 Wyróżnienia indywidualne: Najlepszy zawodnik PLO nr VI – Sebastian Kucharczyk Najlepszy zawodnik PLO nr II – Maciej Bieszczad Najlepszy zawodnik ZSEl. – Mateusz Kozak Najwszechstronniejszy zawodnik turnieju – Tomasz Bielecki Skład Elektryczniaka: Mateusz Kozak (III dt), Kamil Ziomek (III bt), Krzysztof Chudy, Patryk Kuczera, Sylwester Sojka (wszyscy IV ht), Przemysław Sikora (II ct), Michał Wawryków (II dt), Dawid Rother (II bt), Fabian Heczko (I et), Piotr Bienia (I bt), Adrian Baran, Szymon Zamszyn (obaj I at). Przypominam, iż w naszej szkole zajęcia z siatkówki odbywają się w czwartki o godz. 15.30 i wtorki o 16.30 (zamiennie co drugi tydzień). Zapraszamy!