Grali Uczniowie z Nauczycielami

mecz_koszykowka2012-640 Wpisuje się w tradycję „Elektryczniaka”, że z okazji Dnia Edukacji Narodowej w sali gimnastycznej naszej szkoły spotykają się reprezentacje Uczniów i Nauczycieli by rozegrać mecz koszykówki. Tak było i tym razem w czwartek 11 października 2012 r. Tegoroczne wydarzenie objął swoim patronatem Dyrektor Elektryczniaka p. Dariusz Dobrowolski. Mecz był bardzo zacięty do ostatnich minut o czym może świadczyć może to, że drużyna składająca się z uczniów zwyciężyła jednym „koszem” rzucając w ostatnich sekundach meczu. Jak powiedział Dyrektor Dobrowolski wręczając pamiątkowe dyplomy: „To piękne wydarzenie sportowe, gdzie spotkają się nauczycie i uczniowie pokazuję, że w szkole tworzymy jedną wielką rodzinę”. Dla reprezentacji uczniów w koszykówce prowadzonej przez trenera Krzysztofa Kamieniaka, było to spotkanie sparingowe przygotowujące do rozgrywek koszykarskich, które już niebawem się rozpoczną.

Spotkanie rozgrywane było przy gorącym dopingu ze strony uczniów, co miało ogromny wpływ na poziom sportowy całego wydarzenia. Jak widać rywalizacje sportowe uczniów z nauczycielami cieszą się ogromnym zainteresowanie nie tylko ze strony uczniów, ale również kibiców. Pozostaje czekać, aż inne reprezentacje uczniowskie zgłoszą swoje aspiracje do rywalizacji z drużyną nauczycieli.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z meczu autorstwa ucznia Sebastiana Wybraniec z klasy IV et - zobacz zdjęcia.