SIATKARZE ELEKTRYCZNIAKA WYGRALI LIGĘ SZKOLNĄ

3 Maja

Sportowcy Naszej szkoły przyzwyczaili nas do sukcesów. Tym razem siatkarze zanotowali kolejny, wygrywając Szkolną Ligę Siatkówki szkół ponadgimnazjalnych Opola nie notując w tych zawodach żadnej porażki. Rozegrali w sumie 6 spotkań, pokonując kolejno PLO nr V (2-0), PLO nr I (2-0), ZS Budowlanych (2-1), PLO nr II (2-1), a w turnieju finałowym, który 24 kwietnia odbył się w PLO nr II pokonali gospodarzy i PLO nr V po 2-0. W zawodach brali udział uczniowie nie zrzeszeni w klubach sportowych. Kamil Ziomek z klasy 4 bt został uznany za najlepszego zawodnika drużyny otrzymując nagrodę indywidualną, a wszyscy zawodnicy złote medale. Szkołę reprezentowali ponadto: Tomasz Mianowski (4 bt), Mateusz Czaiński (3 et), Przemysław Sikora (3 ct), Dawid Rother (3 bt), Michał Wawryków (3 dt), Fabian Heczko (2at), Mateusz Wocka (2 dt), Sebastian Wollnik (1 ct), Mateusz Golomb (1 ft). Opiekunami naszej drużyny byli Bogusław Rączka i Waldemar Dobrowolski.

Wszystkim uczniom reprezentantom Elektryczniaka oraz opiekunom serdecznie gratulujemy sukcesu.

Na początku czerwca odbędą się kolejne zawody w siatkówce, tym razem plażowej. Liczymy na dobre występy naszych siatkarzy.