TENIS STOŁOWY - III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE

Tenis stołowy

W dniu 09.12.2011r. w MOS Opole odbyły się Mistrzostwa Opola w tenisie stołowym.

Zespół Szkół Elektrycznych reprezentowało czterech uczniów Adamiec Piotr z kl. IV AT, Niewierkiewicz Tomasz z kl. II CT, Kałuża Dawid z kl. IV ET oraz Staniszewski Piotr z kl. II CT. Uczniowie brali udział w grze pojedynczej oraz podwójnej. W deblu Kałuża Dawid oraz Staniszewski Piotr zajęli I m. uzyskując tytuł Mistrza Opola, w grze pojedynczej Staniszewski zajął I m., a Kałuża IV m. tym samym awansując do półfinału wojewódzkiego, który odbył się również w MOS Opole 14.02.2012r.

Dawid Kałuża oraz Piotr Staniszewski potwierdzili swoje umiejętności osiągając w grze podwójnej najwyższą pozycję !!! Kałuża Dawid w grze pojedynczej był II, Staniszewski Piotr był III. Ostatnim etapem gry był Finał Wojewódzki 22.02.2012r., który został rozegrany w Gorzowie Śląskim, tam po zaciętej walce uczniowie Elektryczniaka w grze podwójnej ukończyli turniej na III pozycji !!!

Na wszystkich etapach gry opiekunem uczniów był Waldemar Dobrowolski.

Zawodnikom reprezentującym nasz opolski ELEKTRYCZNIAK oraz opiekunowi serdecznie gratulujemy znakomitego osiągnięcia życząc wspaniałych dalszych sukcesów w sporcie i nauce.