ELEKTRYCZNIAK W PŁYWANIU TEŻ DOBRY !!!

Pływanie

W dniu 8 marca 2012r. na basenie w PSP nr 5 odbyły się Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów Pańczyk Jakub z kl. I AT, Setnicki Mariusz z kl. I AT oraz Mianowski Tomasz z kl. IV BT i Lachowicz Krzysztof z kl. IV AT.

W zawodach bralo udzial 8 szkół, które rywalizowały w trzech konkurencjach pływackich na dystansie 50 m. tj. styl klasyczny, styl grzbietowy oraz styl dowolny. Znakomicie zadebiutował Pańczyk Jakub w stylu klasycznym zdobywając II miejsce z czasem 40,26s., na tym samym dystansie kolega z klasy Setnicki Mariusz zajął V miejsce z czasem 43,84s.

Równie dobrze zaprezentowali się ich strasi koledzy startując na dystansie 50m. stylem dowolnym, gdzie Mianowski Tomasz uzyskując czas 28,34s. uplasował się na II miejscu, a Lachowicz Krzysztof po zaciętej rywalizacji wypływał 30,53s. co dało wysoką IV pozycję.

Opiekunem uczniów naszej szkoły była Pani Wiktoria Weselak-Antoszczyk - nauczyciel wychowania fizycznego. Zawody zostały rozegrane w miłej i sympatycznej atmosferze z zachowanie zasad fair play.

Wszystkim Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!