NIESPODZIANKA W SIATKÓWCE

Turniej Mikołajkowy 2011Mechatronicy pokonali informatyków

W dniach 5-6 grudnia w naszej szkole odbył się doroczny, XVIII Turniej Mikołajkowy klas I w siatkówkę. W zawodach wzięły udział wszystkie klasy pierwsze, które rywalizowały do 2 wygranych setów w dwóch grupach eliminacyjnych.

Wyniki gier eliminacyjnych:

4-2/II

Klasa 1ft

2-5/III

Największe emocje towarzyszyły meczom półfinałowym, w których padły następujące wyniki:

I DT - I ET 2-1

I AT – I CT 2-1

Mecz o 3 miejsce: I CT – I ET 2-0

Mecz o 1 miejsce: I AT – I DT 2-0

Zwycięzcą turnieju została klasa IAT, która zdetronizowała dominujących od wielu lat informatyków z klas DT. Mechatronicy wystąpili w następującym składzie: Paweł Walnik, Łukasz Gajda, Marek Solga, Kamil Przemus, Adam Tront, Adam Konieczny, Rafał Bazyli, Rafał Pytel.

Zawody sędziowali Mateusz Kozak z kl. IV DT, Szymon Zamszyn i Adrian Baran z II AT.

Najlepszym zawodnikiem uznano Łukasza Gajdę z I AT, a najsympatyczniejszą zawodniczką została Patrycja z I ET. Wszyscy uczestnicy finałów otrzymali upominki od św. Mikołaja, w którego w tym dniu wcieliła się pani dyrektor Barbara Górnik

Sympatyków siatkówki zapraszamy do kibicowania Elektryczniakowi we wtorek 20 grudnia. W tym dniu w naszej szkole odbędzie się turniej eliminacyjny Mistrzostw Opola, w którym obok gospodarzy wystąpią reprezentacje ZS Budowlanych i ZSZ im. Staszica.

Przypominamy także, iż w naszej szkole zajęcia z siatkówki odbywają się w poniedziałki o godz. 15.30 (grupa rekreacyjna) i w czwartki o 15.30 (reprezentacja szkoły).

Zapraszamy!