Ostatnie w tym roku szkolnym wiadomości z aren sportu szkolnego

W czerwcu odbyły się mistrzostwa województwa w lekkoatletyce, na których zdobyliśmy 2 miejsce w sztafecie 4x100 m w składzie Jakub Nakonieczny, Oliver Sowa, Mateusz Kaminski i Jakub Kapuściński. Kuba Nakonieczny został też mistrzem województwa w biegach przełajowych online w swej kategorii wiekowej. Nasi siatkarze plażowi zajęli 6 miejsce w Mistrzostwach województwa w Krapkowicach. To był dziwny rok: po raz pierwszy biegaliśmy online, czyli nie w bezpośredniej rywalizacji. Zostaliśmy mistrzami województwa w sztafecie przełajowej ( to jeszcze w październiku) i brązowymi medalistami w drużynowych mistrzostwach województwa online. Miejmy nadzieję, że nowy rok dostarczy nam kolejnych sukcesów sportowych. Za tegoroczne dziękujemy i życzymy aktywnego wypoczynku w wakacje.