Mistrzowie województwa z Elektryczniaka

Kolejny sukces naszej reprezentacji szkolnej wywalczony tym razem na szczeblu wojewódzkim. Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią uczniowie naszej szkoły cały czas trzymają formę.

Po wrześniowych sukcesach szkolnej reprezentacji w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu miejskim nasza drużyna w składzie Piotr Bieszczad, Marcin Waligóra, Jakub Szczeciński, Jakub Nakonieczny, Dawid Witkowski, Oliwier Sowa, Paweł Mika oraz Hubert Feliks wzięła udział w sztafetowych biegach przełajowych o Mistrzostwo Województwa. Odbyły się one 08 października w Namysłowie. W tym roku na starcie stanęło 12 najlepszych drużyn z naszego województwa. Od początku biegu pozostałe reprezentacje nie miały z nami szans. Nasi zawodnicy na każdą zmianę przybiegali pierwsi i do ostatniej zmiany trzymali prowadzenie. Spektakularnym finiszem popisał się Piotr Bieszczad, który z dużą przewagą wbiegł na metę.

Po wicemistrzostwie wywalczonym w tamtym roku nasi zawodnicy byli zdeterminowani powalczyć o pierwsze miejsce na podium i ten cel osiągnęli. Wielkie gratulacje i brawa dla całej drużyny z Elektryczniaka.