Półfinał Wojewódzki w tenisie stołowym

W poniedziałek 27 stycznia 2020 r. odbył się Półfinał Wojewódzki w tenisie stołowym (w kategorii indywidualnej). Zawody odbyły się w Brzegu. Naszą szkołę reprezentował uczniowie: Michał Wojtas z klasy 4 dt oraz Patryk Kurtz z klasy 3 at. W zawodach brało udział 11 zawodników. Nasz uczeń Michał wygrał wszystkie mecze meldując się w finale, a Patryk zajął 2 miejsce ulęgając tylko w finale Michałowi.  Sam finał był na bardzo wysokim poziomie sportowym. Nasi uczniowie dostali się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w marcu w Nysie.

Opiekunem uczniów jest nauczyciel Waldemar Dobrowolski. Cieszy fakt, że uczniowie naszej szkoły również interesują się taką dyscypliną jak tenis stołowy i na zawodach plasują się na wysokich miejscach.