UDANY REWANŻ

Rewanż27 października br. w sali gimnastycznej naszej szkoły na przeciw siebie stanęły dwie drużyny. Uczniowska Reprezentacja naszej szkoły oraz Reprezentacja Nauczycieli. Był to rewanż za marcowe spotkanie, które zakończyło się wygraną nauczycieli. Oczywiście ważna sprawa – był to mecz koszykówki! Do przerwy wynik był korzystniejszy dla Drużyny Nauczycieli, która zarówno w pierwszej jak również i drugiej kwarcie była zdecydowanie lepsza. Wszystko byłoby dobrze, gdyby mecz zakończył się po 3 kwarcie. O meczu jednak decydują ostatnie kwarty. Tak też było i tym razem. Po bardzo emocjonującym meczu, wynik na tablicy był bardziej przychylny dla Reprezentacji Uczniów, którym udało się zwyciężyć. Po końcowej syrenie wynik na tablicy był 50:30 dla drużyny Uczniów.

Skład Uczniowskiej Reprezentacji: Andrzej Rzepiela III et, Dawid Blach IV bt, Roman Dużyński IV dt, Tomasz Rachwał IV dt, Damian Nawrot IV dt, Marek Jurecki IV ft, Paweł Żegleń III bt, Łukasz Kowalczyk III bt, Kamil Kozioł IV at, Patryk Grębowiec II bt, Andrzej Krupski.

Skład Reprezentacji Nauczycieli: Krzysztof Kamieniak, Jarosław Stykała, Rafał Chwaliński, Henryk Zajączkowski, Bogusław Rączka, Piotr Dobrowolski.

Spotkanie rozgrywane było przy gorącym dopingu ze strony uczniów, co miało ogromny wpływ na poziom sportowy całego wydarzenia. Jak widać rywalizacje sportowe uczniów z nauczycielami cieszą się ogromnym zainteresowanie nie tylko ze strony uczniów, ale również kibiców. Pozostaje czekać, aż inne reprezentacje uczniowskie zgłoszą swoje aspiracje do rywalizacji z drużyną nauczycieli.

Zapraszamy do zobaczenia zdjęć z meczu autorstwa ucznia Sebastiana Wybraniec z klasy III et.