Elektryczniak najlepszy w sporcie szkolnym w Opolu

11 czerwca w opolskim ratuszu odbyło się podsumowanie sportowego roku szkolnego obejmujące zawody sportowe szkół w 15 dyscyplinach sportowych. Uczniowie Naszej szkoły zostali Mistrzami Opola m. in. w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych, lekkoatletyce, siatkówce i badmintonie. Wicemistrzostwo zdobyli koszykarze, tenisiści i sztafety przełajowe, a brązowe medale zawisły na szyjach pływaków i siatkarzy plażowych. W klasyfikacji generalnej współzawodnictwa szkół zajęliśmy 1 miejsce przed PLO nr II i Ekonomikiem.

Dodatkowo Dawid Buck został wybrany najlepszym sportowcem Opola zdobywając 4 tytuły Mistrza Opola (110 m ppł, 400 m, sztafeta 4x100 m, drużynowe biegi przełajowe), wicemistrzostwo w sztafetach przełajowych i brąz w indywidualnym biegu przełajowym. Gratulujemy sukcesów naszym reprezentantom i ich opiekunom.