Elektro Cup - Grupa D

Szkolny turniej piłki nożnej Elektro Cup 2018 rozkręcił się na dobre. Za nami zmagania sportowe w Grupie D turnieju, którą tworzyły klasy: 3BT, 3FT, 2GT, 1DT.

Tym razem doświadczenie i rutyna zwyciężyły albowiem awans wywalczyły klasy, które już po raz trzeci uczestniczą w naszej zabawie. Mowa tu o klasach 3FT i 3BT, które nie dały żadnych szans swoim młodszym kolegom. Ponadto w drużynach tych występują uczniowie, którzy na co dzień trenują i grają w klubach piłkarskich. Te dwie drużyny są faworytami do gry w wielkim finale turnieju. Najlepszym strzelcem turnieju został Piecha Mateusz kl. 3BT z 7 bramkami.

Zwycięzcom gratuluję awansu a przegranym dziękuję za udział w naszej zabawie. A już w najbliższą środę 24.10 zagra Grupa E, której wystąpią klasy: 3AT, 3GT, 2ET, 1AT. Mecze odbędą się na Orliku przy ul. Czaplaka. Start godz. 13.00.