„Elektro Cup” 2018 czas zacząć !!!

elektrocup

Rozpoczynamy IV edycję Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej „Elektro Cup”. Wezmą w niej udział 23 zespoły z klas I – III Zespołu Szkół Elektrycznych rozlosowane w 6-ciu grupach eliminacyjnych. Turniej podzielony jest na kilka etapów począwszy od rywalizacji w grupach gdzie drużyny będą rozgrywać mecze każdy – z każdym, poprzez fazę pucharową gdzie drużyna przegrywająca odpada z dalszej gry. Finał turnieju planowany jest na czerwiec 2019 roku. Tak jak w poprzednim roku szkolnym wszystkie mecze rozgrywane będą na boisku „Orlik”( Kampus Uniwersytetu Opolskiego ul. Czaplaka) w każdą środę od godziny 13.00 do 15.00. Każda klasa musi wytypować 10 zawodników, którzy będą reprezentować drużynę na zawodach. Pierwsze mecze rozpoczną się już w najbliższą środę tj. 26.09 gdzie rywalizować będą ze sobą zespoły z grupy „ A”, którą tworzą klasy: 2at, 3et, 2dt, 2ct.

Przypomnijmy jeszcze, że zwycięzcami Elektro Cup w zeszłym roku zostali uczniowie klasy 1DT sprawiając tym samym dużą niespodziankę. Oprócz rywalizacji zespołowej prowadzona jest także klasyfikacja indywidualna o miano „Króla Strzelców” turnieju. Organizatorami turnieju Elektro Cup są nauczyciele Wychowania fizycznego Tomasz Kaleta i Jarosław Stykała, których można znaleźć na sali gimnastycznej i tam właśnie można uzyskać dodatkowe informacje o turnieju.

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia.