Wicemistrzostwo Województwa w tenisie stołowym

W piątek 23 marca 2018 r. odbył się Finał Wojewódzki w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Nysie. Naszą szkołę reprezentował uczeń: Karol Szczepanek z klasy 3 at. W zawodach brało udział 24 zawodników z całego województwa. Nasz uczeń Karol Szczepanek w pięknym stylu wygrał wszystkie mecze meldując się w finale. Sam finał był na bardzo wysokim poziomie sportowym. Po zaciętym meczu uczeń Opolskiego Elektryczniaka musiał uznać wyższość zawodnika z Kluczborka.

Wicemistrzostwo województwa to ogromny sukces w tenisie stołowym – najlepszy wyniki jaki osiągnęła nasza szkoła w historii tej dyscypliny. Opiekunem Karola był nauczyciel Waldemar Dobrowolski. Cieszy fakt, że uczniowie naszej szkoły również interesują się taką dyscypliną jak tenis stołowy i na zawodach rangi wojewódzkiej plasują się na wysokich miejscach.