24 turniej Mikołajkowy za nami

6 grudnia po raz 24 odbył się Turniej Mikołajkowy Profili Zawodowych w Siatkówkę dla uczniów Elektryczniaka. Po raz trzeci zawody zostały rozegrane w formule rywalizacji poszczególnych profili zawodowych tzn. Informatyków, Mechatroników, Elektryków, Elektroników i Teleinformatyków. Zespoły składające się z uczniów klas 1-4, a także nauczycieli zawodu oraz Dyrektora szkoły rozegrały zawody systemem „każdy z każdym” - jeden set do 25 pkt. Turniej przebiegał w przyjaznej, "Mikołajkowej" atmosferze, ale dostarczył też wielu emocji. Nie wynik był celem nadrzędnym tych zawodów, a integracja uczniów poprzez sport oraz popularyzacja siatkówki w Naszej szkole.

Ostatecznie turniej wygrał zespół Mechatroników (klasy at i ft) w składzie: Aleksander Pawleta i Adam Gołuszko (3f), Mikołaj Żytyński (3a), Adam Potyka i Adam Gricner (4a), Arkadiusz Kleparski (1f) i nauczyciel Rafał Chwaliński. Drugie miejsce zajęła drużyna Informatyków, trzecie połaczone siły Teleinformatyków i Elektroników, a czwarte Elektryków. Prezentem od Mikołaja, którym jak co roku jest Rada Rodziców był ponad 5 kilogramowy tort z wizerunkiem boiska siatkarskiego.

Kibiców sportu w Naszej szkole pragnę poinformować, iż już 8 grudnia nasi siatkarze wspólnie z tenisistami i wioślarzami (ergometr stacjonarny) wyjeżdżają na Akademickie Mistrzostwa szkół średnich do Warszawy. A wszystkich lubiących grać w siatkówkę zapraszam na SKS
w czwartki o 14.50.