ELEKTRO CUP – sezon 2017/2018 CZAS ZACZĄĆ !!!

pilka nozna

Witamy wszystkich zawodników, sympatyków, miłośników i kibiców piłki nożnej. Z radością informujemy, że rozpoczyna się III Edycja szkolnego turnieju piłki nożnej o MISTRZOSTWO ELEKTRYCZNIAKA – „ELEKTRO CUP”.

W turnieju wezmą udział 24 drużyny z klas 1-3 Zespołu Szkół Elektrycznych, rywalizacja toczyć się będzie przez cały rok szkolny i zakończy wielkim finałem 30 maja 2018 roku.

Przypomnijmy krótko formułę turnieju:

Aby wystartować w zawodach przedstawiciele klas (kapitanowie) muszą potwierdzić udział swojej drużyny w turnieju, przygotować i dostarczyć listę 10 zawodników, którzy będą reprezentować klasę podczas całego turnieju. Listę należy dostarczyć nauczycielom W-F.

Pierwszy etap turnieju to rywalizacja w grupach. Jest 6 grup po cztery zespoły w każdej grupie. Mecze tej fazy rozgrywane są systemem „każdy z każdym”, a dwie najlepsze drużyny z grupy awansują do dalszej fazy turnieju.

Mecze rozgrywane będę w każdą kolejną środę w godzinach 13.00- 15.00. Turniej rozpoczyna Grupa A w środę 27 września 2017r. Miejsce zawodów to boisko „Orlik” (Kampus Uniwersytecki) na ul. Czaplaka.

Aby dodać smaku naszej zabawie, w tegorocznej edycji turnieju wprowadzamy dodatkową rywalizację o „Króla Strzelców” „Elektro Cup” 2018.

Przypomnijmy na koniec, że obrońcą tytułu z poprzedniego roku jest klasa 3at. Czy obroni tytuł mistrzowski?? Wszystko w Waszych głowach i nogach… Powodzenia!!

A oto jak przedstawiają się poszczególne grupy pierwszej fazy „Elektro Cup”:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D Grupa E Grupa F
1. Klasa 2gt 1. Klasa 2ct 1. Klasa 3ct 1. Klasa 3az 1. Klasa 3at 1. Klasa 1at
2. Klasa 1et 2. Klasa 2bt 2. Klasa 1ct 2. Klasa 1dt 2. Klasa 2az 2. Klasa 1bt
3. Klasa 3et 3. Klasa 3dt 3. Klasa 3gt 3. Klasa 2et 3. Klasa 2at 3. Klasa 1ft
4. Klasa 2dt 4. Klasa 3ft 4. Klasa 1gt 4. Klasa 3bt 4. Klasa 2ft 4. Klasa 1ab

Organizatorami turnieju są nauczyciele wychowania fizycznego: Jarosław Stykała i Tomasz Kaleta.