PUCHAR ELEKTRO CUP 2017 - ROZTRZYGNIĘTY

pilka nozna

Znamy już zwycięzcę tegorocznej edycji Elektro Cup. Mistrzem szkoły została klasa 2AT, która w meczu finałowym pokonała klasę 2bt 5:2. W meczu o 3 miejsce, klasa 1dt pokonała klasę 3at 2:0

Turniejem finałowym zakończyliśmy już drugą edycję Pucharu Elektro Cup. W tegorocznym turnieju wzięły udział 24 klasy 1 – 3 Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu. Zawody rozgrywane były przez cały rok szkolny. Pierwsze mecze zostały rozegrane na przełomie września i października, finał w czerwcu. Z każdym rokiem nasz turniej rozkręca się coraz bardziej. Uczniowie chętnie biorą w nim udział, drużyny klasowe są coraz lepiej zorganizowane a poziom gry coraz wyższy. Coraz trudniej też jest wytypować zwycięzcę turnieju. Mamy nadzieję, że następna edycja Turnieju „Elektro Cup” dostarczy nam również wiele radości, emocji sportowych i ciekawych rozstrzygnięć.

Chcielibyśmy również jako organizatorzy turnieju gorąco podziękować wszystkim uczestnikom zawodów, wszystkim, którzy pomagali nam w zorganizowaniu
i przeprowadzeniu turnieju, Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i Dyrektorowi Zespołu Szkół panu Dariuszowi Dobrowolskiemu za objęcie patronatu nad tą imprezą.

Organizatorzy Elektro Cup: Jarosław Stykała i Tomasz Kaleta.