Elektro Cup 2017

pilka nozna

Zakończyły się mecze fazy ćwierćfinałowej w szkolnym piłkarskim turnieju Elektro Cup 2017. Mecze były zacięte i wyrównane, a niektóre wyniki zaskakujące. Największą niespodzianką było odpadnięcie z turnieju jednego z faworytów zawodów klasy 2az obrońcy tytułu mistrzowskiego sprzed roku. Miłą niespodzianką jest obecność piłkarzy klasy 1dt w gronie czterech najlepszych drużyn turnieju. Wśród półfinalistów znalazła się również klasa 2bt i 2at w składach których występują piłkarze szkolnej drużyny Elektryczniaka. Stawkę drużyn półfinałowych zamyka klasa 3at, która najkorzystniej zaprezentowała się w ćwierćfinale i pewnie pokonała swoich rywali.

Wskazać faworyta turnieju jest zatem bardzo trudno, wszystkie drużyny są w stanie wywalczyć mistrzostwo Szkoły. Półfinały zdecydują, które klasy zagrają o pierwsze i trzecie miejsce. Wszystkich kibiców zapraszam już w najbliższą środę 17.05 na Orlik przy ul. Czaplaka gdzie o finał
w turnieju Elektro Cup 2017 zmierzą się ze sobą klasy:

klasa 1dt – 2at   Godz. 13.00
klasa 3at – 2bt   Godz. 13.30