Mistrzostwa Opola w Pływaniu

We wtorek 25.04.2017 na pływalni w SPS 5 w Opolu rozegrane zostały Mistrzostwa Opola Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu. W zawodach wzięła udział nasza szkolna drużyna pływacka. Nasi zawodnicy wystartowali we wszystkich konkurencjach zarówno indywidualnych (styl motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny) jak i w sztafecie (8x50m).

W konkurencjach indywidualnych najlepiej wypadł Mikołaj Sobańtka z kl.1at zajmując 5 miejsce płynąc stylem klasycznym. Pozostali zawodnicy ukończyli swoje starty na dalszych pozycjach. Na tym samym 5 miejscu ukończyła start w zawodach nasza szkolna sztafeta, w której w skład weszli: Konieczny Arkadiusz kl.2 bt, Szmigielski Tomasz kl.3az, Klimowski Piotrek kl.3bt, Zyga Łukasz kl.3at, Sobańtka Mikołaj kl.1at, Furyk Jakub kl.3dt, Derewieńczuk Patryk kl.3ct, Stanek Sebastian kl.2bt

Ponadto w zawodach wystartowali także: Jarząbek Michał kl.1bt, Jarocki Michał kl.1bt, Lenski Patryk kl.1gt.

Wszystkim pływakom dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.