Elektryczniak na medal!

W dniu 24.04.2017 na sportowym obiekcie Zespołu Szkół w Prószkowie (Pomologia) odbyły się zawody finałowe o Mistrzostwo Województwa Opolskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej. Nasza szkolna drużyna po sześciu latach przerwy znów wystąpiła w „Wielkim Finale” i zaprezentowała się naprawdę wspaniale. Wywalczyła drugie miejsce w turnieju zostając tym samym wicemistrzem Województwa Opolskiego.

W finale oprócz Elektryczniaka wystąpiły także szkoły: ZS Pomologia Prószków, ZST Nysa i ZSTiO Gzowski Opole.

Finał rozgrywany był systemem każdy z każdym i drużyna z największą ilością punktów została zwycięzcą zawodów. Gospodarz turnieju okazał się „mało gościnny” i zdecydowanie zwyciężył w turnieju wygrywając wszystkie mecze. Trzecie miejsce zajęła drużyna Gzowskiego a ostatnie miejsce przypadło piłkarzom z Nysy.

proszkow pilka nozna dyplom

Drużyna Elektryczniaka wystąpiła w składzie: Stasch Dawid, Buśko Marcin, Mrosek Adam, Gricner Adam, Kotula Marek, Mikołajczyk Damian, Mikołajczyk Marcin, Zygmunt Marek Marek Amadeusz, Włodarczyk Dawid, Juraschek Jan, Łaszek Radosław, Sałaciak Mateusz, Edmund Machnik.

Opiekunem drużyny jest Jarosław Stykała.