Elektryczniak na nartach!

W okresie przedświątecznym w dniach 19-21 grudnia 2017r. w ramach projektu „Elektryczniak na nartach” uczniowie naszej Szkoły wybrali się na narty i snowboard do Zieleńca. Celem wyjazdu, oprócz integracji uczniów (uczestnikami byli uczniowie z różnych klas) oraz aktywnego spędzenia czasu była również nauka i doskonalenie jazdy na nartach i desce snowboardowej pod okiem instruktora narciarstwa.

Program wyjazdu był bardzo obfity w obecność na stoku narciarskim. Codziennie po wspólnym śniadaniu, uczniowie wraz z nauczycielami spędzali aktywnie czas oddając się białemu szaleństwu. Pogoda była wyśmienita, stoki przygotowane, bardzo mało narciarzy więc wszyscy cieszyli się jazdą na stoku również w godzinach wieczornych. Warto podkreślić fakt, że uczniowie oprócz doskonalenie zjazdu, poznali również zasady bezpiecznego przebywania na stokach.

Podczas obiadokolacji uczestnicy wyjazdu chwalili świetną lokalizację ośrodka (wyjście bezpośrednio na stok), brak kolejek, podgrzewaną kanapę wyciągu oraz bardzo dobre warunki pogodowe. Tak wspaniała atmosfera pozwoliła nam naładować akumulatory do dalszej pracy i codziennych obowiązków. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wrócili z bagażem pozytywnych emocji i wspaniałych przeżyć.

Do zobaczenia w przyszłorocznej edycji projektu „Elektryczniak na nartach”, chętnych którzy chcieliby w przyszłym roku uczestniczyć w tym wyjeździe prosimy o zgłaszanie się we wrześniu 2017r.