Elektryczniak na medal !!!

W zeszłym tygodniu reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej halowej brała udział w finałach miejskich tej dyscypliny. Nasi uczniowie, aby dojść do finału musieli wygrać dwa turnieje eliminacyjne. W finałowej czwórce oprócz Elektryczniaka zagrał rownież ZSMechanicznych, ZSBudowlanych i ZSTiO. Nasi piłkarze ulegli jedynie ZSTiO 2-1, którzy to zajęli pierwsze miejsce w turnieju. Kolejne dwa mecze wygraliśmy pokonując ZSM 2-0 i ZSB 3-0. Taka postawa zaowocowała zdobyciem srebrnego medalu i awansem do dalszych rozgrywek wojewódzkich.

Oto nasi reprezentanci : Stasch Dawid 4 et, Sałaciak Mateusz 4ct, Buśko Marcin 4 ft, Gricner Adam 3at, Mikołajczyk Damian 3at, Mikołajczyk Marcin 3at, Laszek Radosław 2t, Mrosek Adam 2 bt, Kotula Marek 2at.