„Elektro Cup” czas zacząć !!!

puchar na fioletowym tle

Rozpoczynamy II edycję Szkolnego Turnieju Piłki Nożnej „Elektro Cup”. Wezmą w niej udział 24 zespoły z klas I – III Zespołu Szkół Elektrycznych rozlosowane w 6-ciu grupach eliminacyjnych.

Turniej podzielony jest na kilka etapów. Zaczniemy od rywalizacji w grupach, gdzie drużyny będą rozgrywać mecze każdy z każdym. Następnie rozegramy fazę pucharową, gdzie drużyna przegrywająca odpada z dalszej gry. Finał turnieju planowany jest na czerwiec 2017 roku.

Tak jak w poprzednim roku szkolnym wszystkie mecze rozgrywane będą na boisku „Orlik” ( Kampus Uniwersytetu Opolskiego) w każdą środę od godziny 13.00 do 15.00. Wszystkie klasy musza wytypować 10 zawodników, którzy będą reprezentować klasę na zawodach.

Pierwsze mecze rozpoczną się już w najbliższą środę tj. 28 września, kiedy to rywalizować będą ze sobą zespoły z grupy „A”, którą tworzą klasy: 3bt, 3ct, 2ct, 2ft.

Przypomnijmy jeszcze, że zwycięzcami Elektro Cup w zeszłym roku zostali uczniowie klasy 1AZ sprawiając tym samym dużą niespodziankę. W tym roku turniej zapowiada się jeszcze ciekawiej i emocji oraz niespodzianek na pewno nie zabraknie.

Organizatorami turnieju Elektro Cup są nauczyciele wychowania fizycznego Tomasz Kaleta i Jarosław Stykała. Dodatkowe informacje o turnieju uzyskać można od nauczycieli wychowania fizycznego,

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia.