Sport 2016 w Elektryczniaku

I miejsce we współzawodnictwie sportowym
szkół ponadgimnazjalnych w Opolu
w roku szkolnym 2015/2016

22 czerwca w opolskim ratuszu odbyła się uroczystość podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół opolskich zorganizowana przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Opolu.

W kategorii chłopców w szkołach ponadgimnazjalnych zwyciężył Elektryczniak (48 pkt), a za nim uplasowały się PLO nr II (46 pkt) i PLO nr VI (37 pkt). To udany powrót naszej szkoły na fotel lidera w Opolu w sporcie chłopców po rocznej przerwie. Ten niewątpliwy sukces zawdzięczamy wszechstronności sportowej naszych uczniów oraz bardzo dobrej pracy nauczycieli, którzy przeprowadzili selekcję i przygotowywali ich do zawodów międzyszkolnych. Współzawodnictwo sportowe obejmowało 15 dyscyplin, w których rywalizowaliśmy z 14 szkołami w Opolu.

Najważniejsze osiągnięcia sportowe naszych uczniów w Mistrzostwach Opola to:

• II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w piłce nożnej
  • II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych
  • IV miejsce w koszykówce
  • III miejsce w siatkówce
  • IV miejsce w piłce ręcznej
  • II miejsce w tenisie stołowym
  • I miejsce w pływaniu indywidualnym
  • I miejsce w badmintonie
  • II miejsce w lekkoatletyce
  • IV miejsce w piłce nożnej plażowej

podsumowanie sport 1

podsumowanie sport 2

Gratulujemy wszystkim uczniom reprezentującym Naszą szkołę w zawodach sportowych. Najbardziej wszechstronnym uczniem reprezentującym Elektryczniak w w/w zawodach był Mateusz Sałaciak z klasy 3ct, który startował w piłce nożnej, siatkówce i badmintonie.