KLASA I AZ MISTRZEM ELEKTRYCZNIAKA W PIŁCE NOŻNEJ

W zeszłym tygodniu zakończyły się rozgrywki ELEKTRO CUP o mistrzostwo Elektryczniaka w piłce nożnej. Finał w którym zagrały klasy 3FT i 1AZ został poprzedzony meczem o 3 miejsce pomiędzy klasą 2AT i 1AT. W małym finale zwyciężyła klasa 2AT pokonując klasę 1AT ( 4-1 ).

Finał okazał się bardzo zacięty i wyrównany. Zawodnicy obu drużyn pokazali swoje nieprzeciętne umiejętności co przełożyło się na wysoki poziom ostatniego meczu. Ostatecznie klasa 1AZ pokonała klasę 3FT ( 2-1 ) i zdobyła tytuł Mistrza Elektryczniaka w piłce nożnej.

Rozgrywki ELEKTRO CUP cieszyły się dużym zainteresowaniem. Cieszy fakt, że piłka nożna jest nie tylko popularnym sportem do oglądania, ale również do uprawiania.

Na zakończenie turnieju zawodnicy odebrali przechodni puchar, medale i drobne słodkości z rąk dyrektora Dariusza Dobrowolskiego.

Wszystkim uczniom, którzy brali udział w ELEKTRO CUP serdecznie dziękujemy, życzymy dużo sukcesów w macierzystych klubach i zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się już za niecały rok.