Elektryczniak na nartach!

W dniach 01-04.03.2016r. w ramach projektu „Elektryczniak na nartach” uczniowie naszej Szkoły wybrali się na narty i snowboard do Zieleńca. Celem wyjazdu, oprócz integracji uczniów (uczniowie byli z różnych klas), była nauka i doskonalenie jazdy na nartach oraz desce pod okiem instruktora narciarstwa. Program wyjazdu był bardzo obfity, bowiem codziennie po wspólnym śniadaniu, uczniowie wraz z nauczycielami spędzali aktywnie czas oddając się białemu szaleństwu na stoku.

Warto podkreślić fakt, że uczniowie oprócz doskonalenie zjazdu, poznali również zasady bezpiecznego przebywania na stokach. Podczas wieczornych obiadokolacji uczestnicy wyjazdu chwalili świetną lokalizację ośrodka (wyjście bezpośrednio na stok), brak kolejek, podgrzewaną kanapę wyciągu oraz bardzo dobre warunki pogodowe.

Tak wspaniała atmosfera pozwoliła nam naładować akumulatory do dalszej pracy i codziennych obowiązków. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wrócili z bagażem pozytywnych emocji i wspaniałych przeżyć.

Do zobaczenia w przyszłorocznej edycji projektu „Elektryczniak na nartach”.