Turniej Mikołajkowy

22 Turniej Mikołajkowy w Siatkówkę dla uczniów Elektryczniaka odbył się w tym roku   4 grudnia. Po raz pierwszy zawody zostały rozegrane w formule rywalizacji poszczególnych zawodów tzn. informatyków, mechatroników, elektryków oraz połączonych sił elektroników i teleinformatyków.

Zespoły składały się z uczniów klas 1-4, a nie jak w poprzednich latach z klas pierwszych. Dla klas pierwszych turniej odbył się podczas obozu adaptacyjnego. Nowa formuła zawodów okazała się „strzałem w dziesiątkę”, co widać było podczas zmagań na boisku. Przyzwoity poziom meczów zapewniali obecni reprezentanci szkoły oraz uczniowie, którzy uczęszczali na zajęcia SKS-u.

Cztery zespoły rozegrały zawody systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Poniżej przedstawiam wyniki:

Elektrycy – Mechatronicy 2-1

Informatycy – Elektronicy+Teleinformatycy  2-1

Elektronicy+Teleinformatycy – Mechatronicy 2-0

Informatycy – Elektrycy 2-0

Elektrycy – Elektronicy+Teleinformatycy 2-0

Informatycy –  Mechatronicy 2-0

Turniej wygrał zespół Informatyków w składzie: Grzegorz Baran, Magda Ćwiertnia (oboje klasa 3dt), Mateusz Ogórek (4dt), Sebastian Słaby (2gt), Mateusz Drobina i Jakub Furyk (oboje 2dt). Drugie miejsce zajęła drużyna Elektryków (klasy bt i az), trzecie połączony zespół Elektroników (klasy et) i Teleinformatyków (klasy ct), a czwarte Mechatronicy (klasy at i ft).

Każdy z uczestników otrzymał drobne upominki od Mikołaja. Dla sympatyków siatkówki w Naszej szkole przypominam, iż zajęcia odbywają się w poniedziałki od godz. 14.50.