Turniej piłki Siatkowej

pucharZPO

17 marca br. w hali sportowej przy ul. Torowej odbył się II Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych w Opolu. Reprezentacja uczniów i nauczycieli Naszej szkoły zwyciężyła w nim po raz drugi, podobnie jak w ubiegłym roku. W zawodach wzięło udział 6 drużyn złożonych z nauczycieli, uczniów i pracowników opolskich placówek oświatowych: Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr I, Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Zawodowych im. Staszica,  Zespołu Szkół Zawodowych nr 4, Zespołu Placówek Oświatowych i Zespołu Szkół Elektrycznych. Nasza drużyna rozegrała 4 mecze, wszystkie rozstrzygając na swoją korzyść. Najwięcej emocji dostarczył mecz finałowy z PLO nr I, w którym obroniliśmy 3 meczbole, by ostatecznie wygrać 2-1. To kolejny sukces naszych siatkarzy, którzy są tegorocznymi wicemistrzami Opola szkół ponadgimnazjalnych.

Skład drużyny Elektryczniaka: Waldemar Dobrowolski, Jarosław Stykała, Kamil Ziomek, Krzysztof Chudy, Mateusz Czaiński, Piotr  Bienia, Dawid Rother.