Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych

24 września odbyły się w Parku przy osiedlu Armii Krajowej Mistrzostwa Opola w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów z klas:
IVat – Marcin Kuchnia

Zawodnicy mieli do pokonania dystans 2000m w terenie. W pierwszym biegu brali udział uczniowie z klas pierwszych i drugich.

Najlepsze miejsce z reprezentacji szkoły wywalczył Adam Gricner z klasy 2a, który przybiegł jako piąty i Damian Mikołajczyk na siódmym miejscu. Dalsze miejsca zajęli- Michał Gniewkowski 14miejsce, Kewin Warzecha- 17miejsce, Dominik Skóra, Jarosław Gwozdek, Wojciech, Piórkowski, Dawid Buck, Krzysztof Toch, Patryk Walecko.

W biegu klas trzecich i czwartych nasza reprezentacja zajęła następujące lokaty Dawid Stasch – piąte miejsce, Dominik Slotta- siódme miejsce, Marceli Szymaniec- ósme miejsce, Dawid Włodarczyk – dziewiąte miejsce, Marcin Kuchnia na miejscu dziesiątym, Krystian Czub- 12miejsce, Damian Bielak- 17miejsce.

W zawodach zdobyliśmy łącznie 27 punktów co dało nam drugie miejsce w klasyfikacji punktowej.