Sukces naszych piłkarzy ręcznych

11.02.2015 w hali Politechniki Opolskiej odbył się turniej piłki ręcznej, w którym wzięły udział 4 szkoły: Elektryczniak, Liceum Ogólnokształcące Nr 3, Zespół Szkół Budowlanych oraz Zespół Szkół Ekonomicznych.

Reprezentację Elektryczniaka do boju poprowadził Pan Henryk Zajączkowski. Szkołę naszą reprezentowali: Szymon Kowalik, Jakub Szynklarz, Wojciech Boba, Michał Lachowski, Patryk Galowy, Piotr Komisarczyk, Dominik Strzałka, Krzysztof Szymczak, Krzysztof Klusa, Jakub Bias i Rafał Wrzos.

Nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce, pokonując Zespół Szkół Ekonomicznych 13:11 (6:4), Liceum Ogólnokształcące Nr 3 13:11 (7:3) oraz Zespół Szkół Budowlanych 13:3 (8:1), tym samym awansowaliśmy do finału, który odbędzie się 18 lutego. Kolejne miejsca zajęły drużyny Zespołu Szkół Budowlanych (zagra w barażach o finał), Liceum Ogólnokształcącego Nr 3 oraz Ekonomika.

Elektryczniak od początku był liderem rozgrywek, co potwierdził pewnie, wygrywając wszystkie swoje mecze. Możemy liczyć na zaciętą walkę w finale, który odbędzie się w najbliższą środę. Gratulujemy drużynie wspaniałego występu i liczymy na podobne w przyszłości.