Elektryczniak na nartach!

W dniach 14-16.01.2015r. w ramach projektu „Elektryczniak na nartach” uczniowie naszej Szkoły wyjechali na narty do Zieleńca. Celem wyprawy, oprócz integracji uczniów, była nauka i doskonalenie jazdy na nartach oraz desce pod okiem instruktora narciarstwa.

Program wyjazdu był bardzo bogaty i gwarantował prawie stałą obecność na stoku narciarskim. Codziennie po wspólnym śniadaniu, uczniowie wraz z nauczycielami spędzali aktywnie czas oddając się białemu szaleństwu.

Warto podkreślić fakt, że uczniowie oprócz doskonalenie zjazdu, poznali również zasady bezpiecznego przebywania na stoku. Wszyscy uczestnicy wyjazdu chwalili świetną lokalizację ośrodka (wyjście bezpośrednio na stok), brak kolejek, podgrzewaną kanapę wyciągu oraz wyśmienite warunki pogodowe.

Tak wspaniała atmosfera pozwoliła nam naładować akumulatory do dalszej pracy i codziennych obowiązków. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wrócili z bagażem pozytywnych emocji i wspaniałych przeżyć.

W tym miejscu jako organizator wyjazdu chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za wysoką kulturę osobistą i przemiłą atmosferę. Składam również wyrazy wdzięczności na ręce Dyrekcji naszej Szkoły, jak również Rady Rodziców, za pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Do zobaczenia w przyszłorocznej edycji projektu „Elektryczniak na nartach”.