Turniej Mikołajkowy

Jak co roku od 21 lat uczniowie klas pierwszych Naszej szkoły rywalizowali w Turnieju Mikołajkowym w Siatkówkę. Turniej finałowy, który odbył się 5 grudnia poprzedziły dwutygodniowe eliminacje z udziałem ośmiu klas pierwszych.

Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach. W pierwszej grupie miejsca premiowane awansem do półfinałów zajęły klasy 1bt i 1gt. W drugiej grupie awans wywalczyły klasy 1at i 1ct.

Półfinały były  niezwykle zacięte, z których zwycięsko wyszły 1at i 1ct. W meczu finałowym mechatronicy z klasy 1at wygrali dopiero po tiebreaku i to oni odebrali puchar przechodni z rąk dyrektora szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki od „Mikołaja”. Zawody sędziowali uczniowie klas drugich Jakub Hennek i Grzegorz Baran.

A już 8 grudnia w Naszej szkole odbędzie się turniej eliminacyjny Mistrzostw Opola szkół ponadgimnazjalnych siatkówce chłopców, w którym Elektryczniak zagra z PLO nr III i Mechaniczniakiem. Zapraszamy do kibicowania Naszej drużynie.