STYCZNIOWE WYSTĘPY ORKIESTRY DĘTEJ ZSE

W styczniu 2011 roku nasza orkiestra zaprezentowała się trzykrotnie. Pierwszy występ, który miał miejsce 11 stycznia o godz. 15:00 został przygotowany dla delegacji z Francji, która gościła w naszej Szkole. Dwa pozostałe odbyły się na Politechnice Opolskiej, na której wraz z orkiestrą partnerską działającą na uczelni zagrała 14 stycznia o godz. 11:00 w Auli Łącznik na rozpoczęcie rozdania dyplomów na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki - z którym Szkoła aktywnie współpracuje, 19 stycznia o godz. 10:00 w Auli Wydziału Budownictwa na rozpoczęcie rozdania dyplomów tego wydziału. Przypomnijmy, że dzięki gościnności jego władz muzycy nagrali materiał w 2007 roku na swoją pierwszą wspólną płytę. Obecnie muzycy liczą dni do zakończenia I semestru, dokonując ostatnich rozliczeń i do ferii zimowych w lutym.