ELEKTRYCZNI DĘCIACY KOBIETOM

OrkiestraTradycyjnie muzycy z Orkiestry Dętej ZSE w Opolu w dniu 8 marca urządzają w Szkole i sąsiednich, zaprzyjaźnionych placówkach edukacyjnych "głośne trąbienie" by umilić choć przez chwilę Paniom czas w dniu ich święta. Tak stało się też i w tym roku. 'Tym razem zespół rozpoczął "trąbienie" od sąsiedniej szkoły – Zespołu Szkół Ekonomicznych by w asyście Panów Dyrektorów Władysława Opoki i Dariusza Dobrowolskiego, którzy nadali od początku zabawy szybki jej puls odwiedzić sąsiadów z III LO na Duboisa i “tak przy okazji pohałasować” w nieopodal położonym Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym. Przed długą przerwą elektryczni dęciacy pojawili się na II piętrze naszej Szkoły umilając muzycznie ŚWIĘTO KOBIET W ELEKTRYCZNIAKU.

Zachęceni owacją licznie przybyłej publiczności (szczególnie tej żeńskiej) panowie zagrali również po raz pierwszy w historii w II LO, po drodze składając wizytę Paniom w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Opola oraz Gimnazjum Nr 1 przy ul. Reymonta. Ostatnim oficjalnym punktem była wizyta w V LO i Gimnazjum Nr 5 przy ul. Ozimskiej. Muzyczne życzenia wraz z okolicznościowymi kartkami spotkały się z bardzo miłym przyjęciem wszystkich Pań oraz Uczennic.

Relację w formie galerii fotograficznej można obejrzeć tutaj: http://www.opo.art.pl/index.php/archiwum-fotograficzne/category/92-08032012-dciacy-w-dniu-kobiet-opole