Muzycy z Orkiestry Dętej ZSE zagrali na rozdaniu dyplomów na Wydziale EAiI

OrkiestraW miniony piątek, 24 lutego muzycy z naszej szkolnej orkiestry wraz z muzykami z Politechniki Opolskiej wystąpili w ramach uroczystego rozdania dyplomów na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki opolskiej uczelni technicznej. Występ ten jest już miłą tradycją zapoczątkowaną 6 lat temu. Koncert w styczniu 2006 roku stanowił jeden z powodów powstania Orkiestry Politechniki Opolskiej; w której grało lub gra nadal wielu absolwentów naszej Szkoły a która jest zespołem partnerskich podczas wielu wspólnie zrealizowanych koncertów i akcji (m.in. Kolej na orkiestrę czyli opolski ekspres dęty). Z WEAiI nasza Szkoła utrzymuje wieloletnie kontakty. Ponad 15 minutowa prezentacja została zakończona zagraniem Hymnu Państwowego, który rozpoczął uroczystość.