Muzycy z Orkiestry Dętej ZSE zagrali na wyjazdowym koncercie w Jemielnicy

babinkton_16 grudnia o godz. 17:00 rozpoczął się III koncert w V sezonie z cyklu "Muzyczne impresje" w PSP im. M. Prawego w Jemielnicy w którym wzięła udział grupa muzyków z Orkiestry Dętej naszej Szkoły. W I części koncertu wraz z muzykami z zaprzyjaźnionych zespołów (w tym naszej orkiestry) zaprezentowała się Jemielnicka Orkiestra Dęta. Była to jednocześnie prezentacja muzyków najmłodszego pokolenia, którzy w ostatnim czasie rozpoczęli swoje pierwsze kroki a którzy w przyszłości mogą być potencjalnymi kandydatami na uczniów opolskiego Elektryczniaka. W drugiej połowie zaprezentowała się formacja el12 Opole Politechnic Band. Formacja, której współtwórcą i kierownikiem jest Przemysław Ślusarczyk grupuje m.in. wybranych solistów i muzyków z orkiestry ZSE. Warto wspomnieć, że Przedsiębiorstwo el12 sp. z o.o, które jest firmą wspierającą działalność formacji i użycza nazwy od wielu lat wspiera aktywnie na wielu płaszczyznach Zespół Szkół Elektrycznych oraz uzdolnionych uczniów naszej Szkoły.

Na zakończenie koncertu publiczność w wypełnionej sali gimnastycznej PSP w Jemielnicy nagrodziła muzyków głośnymi brawami zakończonymi bisem. To ostatni, tak duży koncert wyjazdowy tym roku. W najbliższym czasie muzycy rozpoczną pracę nad dodatkowym, nowym repertuarem związanym z planowanymi koncertami w lutym 2012 roku.