Kobietom elektrycznie (2021)

odzse

W tym roku, po prawie 20 latach nieprzerwanego realizowania przez Elektryczny Band tras po zaprzyjaźnionych szkołach pt. „Wielkie trąbienie na Dzień Kobiet” i koncertów wraz z koleżeństwem z orkiestr partnerskich „Kobietom elektrycznie” na żywo nastąpi przykra pauza. Pandemia nie odpuszcza. Przeciwnie – znów powraca, z kolejną falą. W zaprzyjaźnionych szkołach i u nas panuje cisza a nasze ulubione sale są zamknięte.

My także nie odpuszczamy. Dlaczego już od 6 marca 2021 w sobotę, od 8:00 rano zapraszamy na koncert „Kobietom elektrycznie”. Mamy nadzieję, że każda z Pań i nie tylko znajdzie coś dla siebie. Tak jak od października minionego roku będzie nas można usłyszeć w formie nagrań dźwiękowych na platformie SoundCloud. Dzięki temu znów można nas zabrać na spacer i nie tylko … Materiał będzie dostępny do 8 maja. Wszystkiego dobrego, nie tylko 6, 8 marca, ale cały rok. Na każdy dzień.
Link do materiału – dostępny od 6.03.2021: https://soundcloud.com/el12opb/kobietom-elektrycznie

Muzyczne Impresje Kobietom elektrycznie 2021