Z ORKIESTRĄ PO ZAMKACH I PAŁACACH 2018

odzse

Po feriach zimowych muzycy orkiestrowi przystąpili do przygotowań związanych z nowymi koncertami, które czekają na nich już od II połowy lutego. Pierwszym z nich będzie kolejny, drugi koncert z cyklu “Z orkiestrą po zamkach i pałacach”. Wykonawcą będzie formacja el12 Opole Politechnic Band. Zespół wystąpi w nieco zmienionym składzie. W składzie pojawią się nowi muzycy. Jednym z nich będzie trębacz – Robert Kuchnia z 1E z Orkiestry Dętej ZSE. Koncert odbędzie się w przepięknym wnętrzu Pałacu Większyce, który uchodzi za jeden z najpiękniejszych tego typu zabytków w naszym regionie. 23 lutego 2018 roku, w piątek o godz. 18:30 muzycy rozpoczną koncert w którego programie znajdzie się jak zawsze polska i zagraniczna muzyka rozrywkowa.

Formacja el12 Opole Politechnic Band powstała i rozpoczęła koncertowanie w 2011 roku. Pomysłodawcą i jednym z muzyków jest Przemysław Ślusarczyk. Nazwa nawiązuje do dwóch instytucji opiekujących się formacją tj. Przedsiębiorstwa el12 Sp. z o.o.,  które także opiekuje się naszą Szkołą m.in. poprzez program Akademia el12 oraz Politechniką Opolską, z którą Szkoła od wielu lat współpracuje na wielu płaszczyznach.

WIĘCEJ O CYKLU NA: WWW.OPOLSKIE.ART.PL [1]

zamki Wiekszyce 2018