30 LAT PRACY KOMPOZYTORSKIEJ DYRYGENTA ORKIESTRY CZYLI ELEKTRYCZNI DĘCIACY NA ZAMKU W NIEMODLINIE

odzse

22 listopada o godzinie 18:00 na Zamku w Niemodlinie rozpocznie się koncert inaugurujący VI sezon autorskiego cyklu “Z orkiestrą po zamkach i pałacach”. Połączone orkiestry Opolskiego ELektryczniaka, Politechniki Opolskiej i z Grudzic pod kierownictwem Przemysława Ślusarczyka zaprezentują się po raz pierwszy w wnętrzach pieczołowicie odrestaurowywanego zamku od paru lat.

W programie zabrzmi polska i zagraniczna muzyka rozrywkowa w tym autorskie kompozycje i aranżacje dyrygenta. W listopadzie 2017 roku mija 30 lat od pierwszego, publicznego wykonania przez autora jego kompozycji na fortepian solo “Wizja nr 1” w sali kameralnej Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Opolu.

Więcej o cyklu: www.opolskie.art.pl

Strona Przemysława Ślusarczyka: www.slusarczyk.eu