SPOTKANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy na pierwsze zebranie z rodzicami, które odbędzie się w Zespole Szkół Elektrycznych

8 września 2021 r. (środa)

wg następującego harmonogramu:

Rodziców KLAS PIERWSZYCH zapraszamy na godzinę 17.00 na spotkanie ogólne z Dyrekcją Szkoły na sali gimnastycznej;  po nim odbędą się spotkania z wychowawcami.

Rodziców  KLAS DRUGICH I TRZECICH  zapraszamy na godzinę 17.00 na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. (Informacja o salach zostanie podana w holu Szkoły).

Rodziców  KLAS MATURALNYCH  zapraszamy na godzinę 16.30 – na spotkanie ogólne z Dyrekcją Szkoły na sali gimnastycznej;  po nim odbędą się spotkania z wychowawcami.

Rodziców uczniów JADĄCYCH NA OBÓZ JĘZYKOWY do Wielkiej Brytanii zapraszamy na godzinę 16.00 do sali nr 13.

W związku z dużą ilością spraw organizacyjnych związanych z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, liczymy na Państwa przybycie.

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele uczący