Terminy egzaminów zawodowych - podstawa programowa 2012 i 2017

Szanowni Państwo przypominamy, że egzaminy zawodowe - podstawa programowa 2012 - (jednoliterowe oznaczenia kwalifikacji) w sesji czerwiec - lipiec 2021 r. odbędą się w następujących terminach:

Egzamin pisemny kwalifikacja E.08 - 22 czerwca 2021 r. godz. 12.00
Egzamin pisemny kwalifikacja E.16 - 22 czerwca 2021 r. godz. 14.00
Egzamin praktyczny kwalifikacja E.24 - 21 czerwca 2021 r. godz. 9.00

Egzaminy zawodowe - podstawa programowa 2017 (dwuliterowe oznaczenia kwalifikacji) - w sesji czerwiec - lipiec 2021 r. odbędą się w następujących terminach:

Egzamin pisemny - wszystkie kwalifikacje - 22 czerwca 2021 r.
Egzaminy praktyczne - od 21 czerwca do 3 lipca 2021 r.

Szczegółowe informacje o godzinie rozpoczęcia egzaminu  znajdują się na indywidualnych kontach zdających w systemie SIOEPKZ. Prosimy zdających o zalogowanie się do systemu SIOEPKZ i sprawdzenie terminu egzaminu pisemnego oraz praktycznego.

W razie problemów z dostępem do systemu SIOEPKZ proszę kontaktować się przez e-dziennik z Panem Arturem Rapińskim lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypominamy, że na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych materiałów i przyborów. Wykaz materiałów i przyborów z których mogą korzystać zdający w części pisemnej i praktycznej znajduje się tutaj.

Uczniowie zdający egzamin w sali gimnastycznej oraz w salach na pierwszym piętrze wchodzą do szkoły tylnym wejściem od strony parkingu i  udają się bezpośrednio do sal.

Uczniowie zdający egzamin w sali nr 8, 9 oraz w salach na drugim i trzecim piętrze wchodzą do szkoły głównym wejściem od strony parkingu i  udają się bezpośrednio do sal.

Wytyczne dla osób przystępujących do egzaminów zawodowych w sesji czerwiec - lipiec 2021 r. znajdują się tutaj.