Nauczanie hybrydowe

Na stronie Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowano harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach:

• Od 17 maja br. uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, placówek kształcenia ustawicznego i centrów kształcenia zawodowego przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (50 proc./50 proc.).
  • Od 31 maja br. wszyscy uczniowie i słuchacze uczą się już stacjonarnie w szkołach i placówkach.

W związku z tym w Zespole Szkół Elektrycznych będzie to wyglądało w następujący sposób:

• w tygodniu 17-21 maja zajęcia w szkole będą miały wszystkie klasy trzecie technikum (3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 3F) oraz następujące klasy pierwsze technikum (1AT, 1BT, 1CT, 1DT, 1ET) razem 50 % uczniów, pozostali uczniowie będą mieli zajęcia zdalne,
  • w tygodniu 24-28 maja zajęcia w szkole będą miały wszystkie klasy drugie technikum (2AT, 2BT, 2CT, 2ET, 2FT, 2GT), klasa 1FT oraz wszystkie klasy szkoły branżowej (1ab, 2ab, 2bb, 3ab), pozostali uczniowie będą mieli zajęcia zdalnie, klasa 2DT przebywa na praktyce zawodowej
  • od 31 maja wszyscy uczniowie uczą się stacjonarnie.