Informacje dla zdających egzamin zawodowy w sesji styczeń - luty 2021

Egzamin pisemny

Osoby zdające pisemny egzamin zawodowy na parterze (sala nr  4) wchodzą do szkoły wejściem od strony podwórka i udają się do sali gimnastycznej.

Osoby zdające pisemny egzamin zawodowy na pierwszym piętrze (sale nr  21, 22) oraz na drugim piętrze (sale nr 38 i 39) wchodzą do szkoły drugim wejściem od ulicy T. Kościuszki i udają się do swoich sal schodami znajdującymi się na wprost tego wejścia.

Osoby zdające pisemny egzamin zawodowy na pierwszym piętrze (sale nr  11, 13, 15) oraz na trzecim piętrze (sale nr 46, 49, 51) wchodzą do szkoły głównym wejściem od ulicy T. Kościuszki i udają się do swoich sal schodami znajdującymi się na wprost tego wejścia.

Egzamin praktyczny

Osoby zdające praktyczny egzamin zawodowy na parterze (sala nr  4) wchodzą do szkoły wejściem od strony podwórka i udają się do sali gimnastycznej.

Osoby zdające praktyczny egzamin zawodowy na pierwszym piętrze (sale nr 23 i 24) wchodzą do szkoły wejściem od strony podwórka i udają się do swoich sal schodami znajdującymi się przy sali gimnastycznej.

Osoby zdające praktyczny egzamin zawodowy na parterze (sale nr  8 i 9) oraz na drugim piętrze (sale nr 28, 30) wchodzą do szkoły głównym wejściem od ulicy T. Kościuszki i udają się do swoich sal schodami znajdującymi się na wprost tego wejścia.

Przypominamy wszystkim uczestnikom egzaminów, że należy unikać tworzenia się grup zdających przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną przed rozpoczęciem egzaminu oraz po jego zakończeniu.

Przypominamy również o konieczności zakrywania ust i nosa na terenie całej szkoły oraz zachowania dystansu społecznego, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.