Egzamin zawodowy

Uprzejmie informujemy zdających egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2020, że wyniki tych egzaminów zostaną ogłoszone w dniu 31 sierpnia 2020 r.

W przypadku uczniów zdających egzaminy w formule 2012 (jednoliterowe oznaczenie kwalifikacji np. E.14) wyniki dostępne będą w sekretariacie uczniowskim.

W przypadku uczniów zdających egzaminy w formule 2017 (dwuliterowe oznaczenie kwalifikacji np. EE.08) wyniki egzaminów dostępne będą na indywidualnych kontach zdających na platformie SIOEPKZ - https://wroclaw.epkz.cke.edu.pl

Świadectwa oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie dla uczniów wydawane będą przez wychowawców klas, natomiast absolwentów oraz słuchaczy KKZ zapraszamy do  sekretariatu uczniowskiego 31.08.2020 od godz. 12.00. Podczas odbierania dokumentów prosimy bardzo pamiętać o zachowaniu  odstępów oraz obowiązku dezynfekcji rąk i noszenia maseczek.

Dodatkowe informacje dotyczące m.in. terminów składania deklaracji na egzamin zawodowy w sesji styczeń-luty 2021 znajdują się na stronie OKE Wrocław.