KREW JESZCZE BARDZIEJ POTRZEBNA

krew dziekujemy1

Drodzy pełnoletni uczniowie.
Pandemia COVID-19 sprawiła, że zaplanowane w Elektryczniaku akcje oddawania krwi zostały zawieszone. A krwi nadal nie da się wyprodukować. Jest potrzebna! Zwłaszcza w tych trudnych czasach…
Wielu naszych uczniów stale oddaje krew i propaguje ideę honorowego dawstwa krwi. Do nich, a także do wszystkich, którzy chcieliby podzielić się tym, co bezcenne, zwracamy się w tym poście, przekazując prośbę pracowników Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu.

Szanowni Krwiodawcy,
W ostatnich tygodniach po raz kolejny udowodniliście, że zawsze możemy na Was liczyć. Dzięki wzorowej aktywności w ofiarowaniu krwi i jej składników, zapasy krwi i jej składników są zabezpieczone, jednak zaczyna jej powoli brakować.
Dziękując za dotychczasową ofiarność,  zapraszamy do kolejnego oddania krwi!  W Centrum Krwiodawstwa stosowane są wzmożone działania dezynfekcyjne oraz ochrony osobistej, dodatkowo wypełniana jest ankieta przed wejściem do Centrum, a to wszystko w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.
Prosimy o oddawanie krwi, a planując wizytę w centrum krwiodawstwa, wcześniej telefonicznie umawiajcie wizytę, dzwoniąc pod numer  77 44 13 803, dzięki czemu będzie możliwość przeprowadzenia krótkiej weryfikacji Państwa zdrowia.
Dbajcie o zdrowie – Wasze i Waszych najbliższych. Unikajcie kontaktu z osobami zakażonymi wirusem lub objętymi kwarantanną. Stosujcie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

DZIĘKUJEMY!

Stacja Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu, pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.00. Stacja, poza słodką regeneracją, zapewnia zwrot kosztów dojazdu. Zapraszamy  na ul. Kośnego 55 w Opolu.